Lüks Sığınaklar

20.03.2020

site creation software
Seviye 1
Koronavirüs dünyada hızla yayılıyor. Bu nedenle insanlar marketlere hücum ediyorlar. Raflardaki bütün malzemeleri satın alıyorlar. Bazı Amerikalılar ise lüks sığınaklar satın alıyor.
Dünya Sağlık Örgütü bu virüsü pandemi ilan etti. Pandemi küresel salgın demek. Koronavirüs 250 bin insanı etkiledi. 10 binden fazla kişi öldü. İnsanlar marketlere hücum etti ve ihtiyacından fazla malzeme satın aldı. Bazı insanlar bu durumu tahmin etti ve lüks sığınaklar inşa etti. Şimdi bazı Amerikalılar bu sığınakları satın alıyor.
Bu insanlar kötü günler için hazırlanıyorlar. Bu insanlardan birinin 15 yıldan beri sığınağı var. Sığınakta her şey var. 4 yıllık gıda var. Bu kişi İngiliz medyasına açıklama yaptı. "Size söyledim. Koronavirüs nedeniyle gelecek aylar daha kötü olacak.” dedi.
Onun sığınağında güç santrali de var. “Her ihtimalde şu anki hayatımı orada da yaşayabilirim, bu tür hastalıklar beni etkilemeyecek.” dedi.
Seviye 2
Dünya genelinde yayılan koronavirüs (Covid-19) nedeniyle insanlar marketlere hücum ediyor. Bazı ABD vatandaşları ise lüks sığınaklar satın alıyor.
Dünya Sağlık Örgütü'nün pandemi ilan ettiği hastalıktan etkilenenlerin sayısı 250 bini geçti. Hayatını kaybedenlerin sayısı 10 binden fazla. İnsanlar marketlere giderek gıda stoku yapıyor. Bazı Amerikalılar ise bu gibi durumlar için yıllardır hazırlık yapıyor. Bazı Amerikalılar, bu günleri daha önce gördüğünü iddia ediyor.
Bunlardan bir kişinin 15 yıldır stok yaptığı sığınakta 4 yıllık gıda dâhil ihtiyaç duyulacak her şey mevcut. İngiliz medyasına açıklamalarda bulunan bu kişi, "Size demiştim. Önümüzdeki aylarda çok şiddetli değişiklikler göreceğiz.” dedi.
Onun sığınağında, güç santrali de bulunuyor. “Olası elektrik ve güç kesintisinde şu anki normal hayatıma dönebilirim, bundan etkilenmem.” dedi.     
Seviye 3
Dünya genelinde yayılan koronavirüs (Covid-19) nedeniyle insanlar marketlere hücum ederken, bazı ABD vatandaşlarının lüks sığınakları görüntülendi.
Dünya Sağlık Örgütü'nün küresel salgın (pandemi) ilan ettiği hastalıktan etkilenenlerin sayısı 250 bini geçerken hayatını kaybedenlerin sayısı 10 bini aştı. İnsanların marketlere akın ederek gıda stoku yaptığı bu günlerde, benzer durumlar için yıllardır hazırlık yapan ABD'liler, bu günleri daha önceden gördüğünü öne sürüyor.
Kıyamet gününe hazırlananlardan bir kişinin 15 yıldır stok yaptığı sığınakta, 95 adet yüz maskesi, yüzlerce çift lateks eldiven ve 4 yıllık gıda ihtiyacını karşılayacak malzeme bulunuyor. İngiliz medyasına açıklamalarda bulunan bu kişi, "Size demiştim. Önümüzdeki aylarda çok derin ve şiddetli değişiklikler göreceğimizi düşünüyorum" ifadelerini kullandı.
Onun sığınağında, güç santrali de bulunuyor. Elektrik ve güç kesintisi olursa şu anda yaşadığı normal hayata hızlıca dönebileceğini ve bundan etkilenmeyeceğini açıkladı.© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır