Özgür Penguenler

25.03.2020

web builder
Seviye 1
Koronavirüs tüm dünyaya yayılıyor. İnsanlar koronavirüsten korunmak için tedbir alıyor. Bu tedbirler artıyor. Ülkeler salgını önlemek istiyor. Bu sebeple çok yer kapalı.
Koronavirüs nedeniyle akvaryumlar da ziyaretçilere kapalı. ABD'nin Chicago kentinde bir akvaryum var. Adı Shedd Akvaryumu. Bu akvaryum Twitter’da bir görüntü paylaştı. Görüntülerde akvaryumdaki penguenler etrafta dolaşıyor.
Shedd Akvaryumu da, koronavirüs nedeniyle kapalı. Görevliler penguenlere izin verdi. Penguenler akvaryumunda geziyor.
Shedd Akvaryumu 29 Mart'a kadar kapalı. Yetkililer, penguenlerin görüntülerini Twitter hesabından yayımladı. Milyonlarca insan bu görüntüleri izledi. Videoda üç penguen var. Bunların isimleri Wellington, Edward ve Annie.
Seviye 2
Koronavirüs salgını dünyayı etkilemeye devam ediyor. Koronavirüs salgınından korunmak için alınan önlemler artıyor. Salgının yayılmasını önlemek için pek çok mekân bugünlerde kapalı. Koronavirüs salgını nedeniyle akvaryumlar da ziyaretçilere kapalı.
ABD'nin Chicago kentinde bulunan Shedd Akvaryumu penguenlere izin verdi. Shedd Akvaryumunda bulunan penguenlerin etrafta gezinmesi serbest.
Shedd Akvaryumu 29 Mart'a kadar kapalı olacak. Akvaryum, Twitter hesabından penguenlerin görüntülerini yayımladı. Milyonlarca kişinin izlediği videoda Wellington isimli bir penguen dolaşıyor. Wellington'la beraber Edward ve Annie isimli penguenler de akvaryumda geziyorlar.
Seviye 3
Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından korunmak için alınan önlemler artıyor. Salgının yayılmasını önlemek adına dünyada pek çok tesis, bugünlerde kapalı tutuluyor. Koronavirüs salgını nedeniyle akvaryumlar da ziyaretçilere kapalı. Bazı ülkelerde insanların sokağa çıkması yasak. Ancak ABD'de yer alan akvaryumda penguenlerin etrafta gezinmesi serbest.
ABD'nin Chicago kentinde bulunan Shedd Akvaryumu, koronavirüs salgını nedeniyle ziyaretçilere kapatıldı. Ziyaretçilere kapatılan akvaryumda bulunan penguenlere akvaryumun belirli bölgelerinde gezinme izni verildi.
29 Mart'a kadar kapalı tutulacak Shedd Akvaryumu'nun Twitter hesabından minik penguenlerin görüntüleri yayımlandı. Milyonlarca izlenme alan videoda Wellington ismi verilen bir penguenin turun tadını çıkardığı görülüyor. Wellington'la beraber Edward ve Annie ismi verilen penguenler de akvaryumda geziyorlar.© Copyright 2021 Misafirler
All Rights Reserved
Tüm Hakları Saklıdır