Belge

Safirbet Belge


Safirbet sitesi hesap doğrulama ya da olumsuzluk karşısında, üyelerinden belge talep eden sitelerden ya da etme hakkına sahip olarak sitelerden bir tanesidir. Safirbet belge anlayışını kullanıcıların karşısına, ispatlayıcı nitelikteki evraklar olarak çıkarmaktadır. Üye bu yönde gelen bir bildirim karşısında gereğini yerine getirmek zorundadır. Aksi takdirde, sitenin yaptırım kararlarına gündeme gelmesi söz konusu olabilir.

Safirbet Belge Talepleri Nasıl Karşılanıyor?

Site yönetimi üzerinden, müşteri hizmetleri vasıtası ile tarafınıza bir bilgi gönderilmiş, bir bildirim gönderilmiş ve belge talep edilmiş ise, katılım sağlamalısınız. Belge talepleri konusunda kullanabileceğiniz mail adreslerinin iki farklı seçenekten meydana geldiği görülecektir. Önce tarafınıza gönderilmiş elektronik posta içeriğinde talep edilen belgelere bakmalısınız. Kullanabileceğiniz mail adresleri, [email protected] ve [email protected]  olarak belirlenmiştir.

Bu adreslere bahsedildiği gibi, ileti içeriğinde karşınıza çıkmış belge cinslerine göre geri dönüş sağlamalısınız. Safirbet belge anlayışının içerisinde, hazırladığımız bir belgeyi gösterme konusunda, mutlaka oynama yapılmamış, orijinal resim prensipleri dahilinde hareket etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Safirbet Belge Talebini Karşılamak Zorunlu mu?

Karşınıza çıkarılmış Safirbet belge talep işlemleri kapsamında, sizlerden İstenilen belgeleri göndermeniz gerekecektir. Bunun gerekçesi güvenlik, bunun gerekçesi kontrol, bunun gerekçesi yasal prosedürler olarak belirlenmiştir. Eğer sizlere bir elektronik posta gelmiş ve belge istenmiş ise, bu belgeleri sizlere verilen süre içerisinde hazırlamalı, resim formatını dönüştürmeli ve göndermelisiniz. İlk gelen bildirim karşısında herhangi bir işlem yapmaz iseniz, tekrar bir bildirim gelecek, sürenin dolduğu ifade edilecek, ek bir süre verilecek ve bu süre içerisinde de belge gönderim işlemini gerçekleştirmez iseniz, üyeliğiniz iptal edilecektir.

Üyelik iptal işlemi gerçekleşme gerekçesi olarak, ispatlayıcı nitelikteki belgelerin gönderilmesi şeklinde bir ifade karşınıza çıkarılacaktır. Belirtilen gerekçeler içerisinde, birden fazla hesap açma, başka bir şahsın hesabı ile para yatırma, başka bir şahsın adına para çekme, 18 yaş sınırı gibi gerekçeler bulunacaktır. Bunların her biri kural dışı hareket olarak değerlendirilecek ve mevcut üyelik anında, yani tanınan süre dolduğunda, pasif hale getirilecektir. Bu durumdan, bu olumsuzluktan kurtulabilmeniz için ise, istenen belgeleri göndermeniz yeterli olacaktır. Talebe karşılık vermeniz durumunda, pasif hale gelen üyeliğiniz, tekrar aktif şekle dönüşecektir.