Canlı Destek

Safirbet Canlı Destek


Müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak istiyor iseniz, 7 gün, 24 saat boyunca Türkçe dil seçeneğinde müşteri hizmetlerine yardım taleplerini iletmek ya da herhangi bir konuda görüş alışverişinde bulunmak istiyor iseniz,Safirbet canlı destek uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Safirbet Canlı Destek Türkçe mi?

Canlı destek olarak hazırlanmış bölüm, Türkçe dil seçeneğinde, Türkiye ip adreslerini kullanan şahıslara hizmet vermektedir. Hiltonbet giriş işlemini Türkiye ip adresleri ile gerçekleştirdiğinizde, site ana penceresinin Türkçe dil seçeneğinde, otomatik olarak açıldığını göreceksiniz. Aynı şekilde Safirbet canlı destek ifadesi de, site ana sayfasının alt bölümünde, Türkçe dil seçeneğinde bir sembol ile hazırlanmıştır. Seçim işlemini yaptığınızda, açılan küçük görüşme penceresinde kullanılan karakterlerde, Türkçe olarak karşınıza çıkarılmıştır.

Facebook kullanarak oturum açın veya adınızı, soyadınızı, kullanıcı adınızı, elektronik posta adresinizi, telefon numaranızı girin şeklindeki bölümler Türkçe hazırlanmıştır. Türkçe görüşme başlayın butonu karşınıza çıkarılmıştır. Bütün bölümleri doldurup, görüşmeye başla butonuna bastığınızda, müşteri hizmetleri karşınıza gelecek ve Türkçe dil seçeneğinde sizleri karşılayacaktır. Görüşme esnasında kendi dil seçeneğinizi yani Türkçe dil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Safirbet Canlı Destek Çalışma Saatleri

Sitenin müşteri hizmetleri anlayışının en önemli temsilcisi olan Safirbet canlı destek uygulaması, 24 saat boyunca çalışmaktadır. Haftanın her günü ve günün her saatinde hizmet almanız mümkündür. Bu bölüm ekranlara yansıtıldığında, çevrimiçi şeklinde bir yazının yani online şeklinde bir yazının sürekli ekran üzerinde olduğunu göreceksiniz. Bu ifade 7/24 hizmet verildi gerçeğini ortaya çıkarmaktadır.

Teknik problem yaşanması durumunda, çevrim dışı şeklinde bir yazı görebilirsiniz. Offline şeklinde bir yazı görebilirsiniz. Endişelenmenize gerek yoktur. Birkaç dakika içerisinde yaşanan bu problem ortadan kaldırılacak ve yeniden çevrim içi canlı destek hattı karşınıza çıkacaktır.

Eğer bu teknik problem esnasında, ivedi bir şekilde müşteri hizmetleri ile iletişim kurmanız gerekiyor ise, WhatsApp iletişim seçeneğini tercih etmeniz ya da mail adresleri uygulaması üzerinden de teknik problemi ortadan kaldırılana kadar yardım almanız mümkündür. Müşteri hizmetleri anlayışı ya da canlı destek anlayışı ayrıca Türkiye’de uygulanan mesai saatleri dışı, hafta sonu, tatil günleri gibi sistemlere dahil değildir. 365 gün boyunca hizmet alabileceğiniz bir bölümdür.