Kaydol

Safirbet Kaydol


Safirbet sitesi ile çalışmaya karar veren bir şahıs, hesap açma işlemini site ana sayfası üzerinden gerçekleştirmekte ve ortalama 2 dakika içerisinde tanımlanan kayıt işlemleri ile birlikte, hesabını aktif olarak kulSayfayı görüntülelanmaktadır. Safirbet kaydol işlemini gerçekleştirmeniz için, ana sayfa üzerinden hareket etmeniz, üyelik kayıt formunu doldurup, site yönetimine resmi anlamda başvuru yapmanız ve yaptığınız başvurunun kısa süre içerisinde onaylanmasını beklemeniz yeterlidir.

Safirbet Kayıt İçin İstenen Bilgiler

Siteye üye olma konusunda, safirbet markasında hesap açma konusunda karar verdikten sonra, açacağınız üyelik kayıt formu içerisinde sizlerden bazı bilgilerin talep edildiğini göreceksiniz. Adı, orta isim, soyadı, doğum tarihi, cinsiyet, kullanıcı adı, şifre, elektronik posta adresi iletişim numarası, ülke, şehir, para birimi, adres ve TC kimlik numarası gibi bilgiler sizlerden talep edilecektir.

Burada istenen tüm bilgileri doldurmanız zorunludur. Bütün bilgileri gerçek şahıs olduğunuzu ispatlayacak şekilde doldurmanız gerekmektedir. İlerleyen aşamalarda herhangi bir şekilde hesap doğrulama işlemi ile karşılaşmanız durumunda, burada verdiğiniz bilgileri ispatlamak zorunda olacağınızı unutmamalısınız. Bu yüzden Safirbet kaydol işlemi için, üyelik talep formunu doldururken dikkatli davranmanız gerekmektedir. Hatalı, yanlış, eksik, yanıltıcı bilgi vermeme konusuna maksimum özen göstermelisiniz.

Safirbet Kayıt İşlemi Nasıl Tamamlanır?

Safirbet kaydol işlemini yukarıda bahsedilen bilgiler kapsamında, üyelik kayıt formu üzerinden gerçekleştirirsiniz. Bu formu doldurup site yönetimine göndermeden önce, en alt bölüme bakmalısınız. Burada kabul ediyorum, kurallar ve şartlar, 18 yaşından büyüğüm şeklinde başlayan bir yazı ya da ifade olduğunu göreceksiniz. Bu yazılı ifadenin sol tarafına doğru baktığınızda, boş bir kutu olduğunu da tespit edeceksiniz. Kayıt formunu doldurduktan sonra, kayıt işlemini tamamlayabilmeniz için, bu boş kutuyu işaretlemeniz gerekmektedir.

İşaretleme işlemini gerçekleştirdikten sonra, formun en alt bölümüne bakar iseniz, yeşil renkli bir kayıt ol şeklinde buton hazırlandığını göreceksiniz. Kontrol sistemini tamamladıktan, boş kutuyu işaretledikten sonra, bu yeşil butona basarsınız ve başvurunuz site yönetimine gönderilir. Ortalama 2 dakika bir inceleme süreci vardır. İnceleme sürecinin tamamlanması ile birlikte, form içerisine yazmış olduğunuz elektronik posta adresine aktivasyon linki gönderilir. Gelen aktivasyon linki aracılığı ile safirbet giriş işlemi yapılır ve site aktif hale getirilir.