Şikayet

Safirbet Şikayet


Safirbet sitesini kullanma esnasında, herhangi bir hizmeti alma esnasında, Safirbet şikayet şeklinde bir olumsuzluk yaşadığınızı düşünüyor iseniz, müşteri hizmetleri ile görüşmeniz, müşteri hizmetlerinden yardım talep etmeniz tavsiye edilmektedir. Zaman zaman site editörleri tarafından müşteri hizmetleri personeli tarafından, platformların, forum sitelerinin, şikayet sitelerinin takip edildiği, paylaşım yapan üyeler ile irtibata geçildiği, çözüm üretildiği ve neticesinde bu tip ortamlarda yapılan paylaşımların kaldırıldığı görülmektedir. Ancak sağlıklı yöntem bahsedildiği gibi müşteri hizmetlerini kullanmanız olacaktır.

Safirbet Şikayet Konuları Nereye İletilir?

7 gün boyunca, 24 saat süresince iletişim bölümünde açıklanmış seçenekleri, müşteri hizmetleri birimlerini kullanmanız mümkündür. Müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz mail adresleri;

destek@Safirbet.com ve

dekontkontrol2018@Safirbet.com ile

marketing@Safirbet.com olarak belirlenmiştir.

Bu seçeneklerin dışında elbette canlı destek hattını kullanmanız, yani 24 canlı destek hattı üzerinden de yardım almanız mümkündür. Son iletişim seçeneği ya da Safirbet şikayet konularını iletebileceğiniz son iletişim seçeneği ise, WhatsApp hattı olarak belirlenmiştir. Ana sayfada bulunan iletişim bölümünde, WhatsApp hattı olarak kullanabileceğiniz telefon numaralarının açık bir şekilde paylaşımda olduğu görülebilmektedir.

Safirbet Şikayetleri Ne Kadar Sürede Geri Dönüş Yapıyor?

Müşteri hizmetleri bölümlerine, Safirbet şikayet konularını ilettiğiniz anda, geri dönüş süresinin ya da irtibata geçme süresinin, tercih ettiğiniz sisteme göre, farklı olduğu görülmektedir. Canlı destek hattı ile görüşmenin, 30 saniye içerisinde başladığı görülecektir. Gönderilen elektronik postalara geri dönüş süresinin en fazla 60 dakika olduğu görülecektir. WhatsApp irtibat hattı ile görüşme başlama süresinin maksimum 30 saniye olduğu görülecektir.

İletilen şikayet konusunun incelenmesi, bilgiler ve belgeler ile üyelere geri dönüş sağlanması gerekiyor ise, müşteri hizmetleri temsilcileri yukarıda bahsedilen sürelerde geri dönüş yapacak ve maksimum 24 saat olacak şekilde üyelerden süre talep edilecektir. 24 saat olarak talep edilmiş süre dolmadan, mutlaka geri dönüş sağlanacak, bilgi ve belge destekli yardımcı olunacak ve meydana getirilmiş şikayet konusu ortadan kaldırılacaktır.

İlk etapta irtibata geçme konusunda, yukarıda bahsedilmiş sürelerin gerçekten 7/24 kullanıldığı ve oldukça hızlı işlem süreleri olduğu dikkat çekmektedir. İnceleme kapsamında talep edilen  24 saatlik işlem süresi ise, tahmin edileceği gibi üye yoğunluğu göz önüne alarak belirlenmiş ve yine de hızlı bir şekilde üyelere geri dönüş sağlandığı görülmüştür.