Para Yatırma

Safirbet Para Yatırma


Safirbet sitesinde, mevcut hesabın aktif bir şekilde kullanılması amacı ile site hesaplarına Safirbet para yatırma işleminin gerçekleşmesi gerekecektir. Unutmamalısınız, safirbet sitesi uluslararası piyasada, online olarak hizmet veren, gerçek paraların kullanıldığı ve para kazanma şansının yaratıldığı bir elektronik hizmet sunucudur. Yatırdığınız paralar ile bahis yapıp para kazanma şansını, yatırdığınız paralar ile oyun oynayıp para kazanma şansını elde edebileceğiniz bir sitedir.

Safirbet Para Yatırma İşlemleri

Para yatırma işlemlerinde ya da genel ifade şekliyle, Safirbet para yatırma işlemlerinde, kendinize ait hesapları, sistemleri, kartları, güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bildiğiniz bütün bankacılık işlemleri, bildiğiniz bütün kredi kartları, bildiğiniz ön ödemeli kartlar ya da kripto paralar ile site hesaplarına para transferi işlemini yapabilirsiniz. Kullanabileceğiniz para birimleri, Türk Lirası, Euro ve Dolar olacak şekilde belirlenmiştir. Uluslararası site anlayışı kapsamında, farklı seçenekleri ve farklı döviz kurlarını yani para birimleri ile kullanmanız mümkündür. Bu konuda limit açısından ve işlem süresi açısından gereken kolaylık, safirbet sitesi tarafından bütün kullanıcılara eşit şartlarda sağlanmıştır.

Safirbet Para Yatırmada Kredi Kartı Seçeneği Var mı?

Özellik ile Türk kullanıcıların en fazla gündeme getirdiği konu, para yatırma seçenekleri içerisinde kredi kartı seçeneğinin bulunup bulunmadığıdır. Safirbet para yatırma ifadesinin içerisine, visa ve master card  şeklinde bir tanımlamayı dahil etmiştir. Bu isimlerin üzerinde yazılı olduğu bir kredi kartınız bulunuyor ise, site hesaplarına para transferi işlemini sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Elbette sahibi olduğunuz ya da kullanmak istediğiniz kart üzerindeki bilgi, mutlaka üye adına ve soyadına ait olmalıdır.

Kartın son kullanım tarihi geçerli olmalıdır ve kart içerisinde en az 50 Türk Lirası değerinde para bulunmalıdır. Ayrıca mutlaka kredi kartı ile para yatırma işlemini gerçekleştirmek istiyor iseniz, 3D Secure sisteminin kullanıldığı bir kredi kartına sahip olmanız gerekecektir. Bu sistemin kullanılmadığı bir kredi kartınız bulunuyor ise, transfer işlemine başlamadan önce, sahip olduğunuz kartın müşteri hizmetleriyle görüşmeli ve bu sistemi kullanıma açtırmalısınız. Aksi takdirde, bu kart ile safirbet sitesi hesaplarına para yatırmanız mümkün olmayacaktır.